Tuesday, May 15, 2012

Kõige-kõige pisematele

 

Ka mina otsustasin osa võtta projektist Heategu kõige pisematele.

DSC03588

Tegelikult oli mul plaanis palju palju rohkem teha mütse, aga nagu ikka meil siin elus on – kõik ei suju alati plaanipäraselt. Aga vähemalt andsin oma pisi-pisikese panuse ja see ju loeb ka või mis?

Mütse on erinevas suuruses ja erineva tegumoega. Kõige väiksemad ja kõige esimesed on need kaks:

DSC03575DSC03574

Ma alguses ei omanud üldse ettekujutust, kui väikesed/suured need mütsid olema peavad. Aga ajapikku hakkas asi juba ilmet võtma Naeratus.

DSC03565DSC03558

Mütsid ei tulnud tavapärased (soonikkoes). Aga kui ma otsustasin selle projektiga liituda, siis uurisin kohe, et kas ma ikka pean ilmtingimata tegema tavalised soonikmütsid või saan ma minule omaselt veidi ena mängumaad. Anti luba. No kui ei kõlba kasutamiseks, siis ei kõlba. Neid teha oli ikkagi vahva. Ja mina lihtsalt ei ole see, kes viitsiks niisama soonikmütse teha. Püüdsin siis rohkem palmikutesse panustada:).

DSC03543

Uskumatu, aga poiste valikut ei saanudki seekord domineerivalt. Eks väga palju mängis ka rolli kodus olevate lõngade valik. Seda projekti võiks vabalt ka jäägihävitusprojektiks kutsuda. Meriinovillaste lõngade kotike sai ikka palju tühjemaks.

DSC03542DSC03540

Mütse valmis pärast pildistamist veel mõned, sellised nö tavalisemad. No minu tavalisemad siis :D.  Lõngaks olid siis kõikvõimalikud meriinolõngad. Imepehmed ja soojad. Ja mis peamine, neid saab ka masinas pesta.  Vardaid kasutasin seinast-seina ja vahest tuli appi võtta ka heegelnõel (selline jube täpne tehniline info seekord, eks :D). Ja ikka omalooming ehk nagu sõbranna ütles: “Tulistad, nagu torust tuleb:D!”

 

Aga lisaks oma tegemistele tahan seekord ka näidata teile midagi minu mehe loomingust. Talle väga meeldib igast vasktorudest jms erinevaid kujutisi väänata. Seekord tegi ta mulle emadepäevaks sellise lille. Ütles, et ei jõudnud veel värvida, aga mulle just meeldibki see lilleke nii nagu ta alloleval pildil välja näeb. Esimeselt pildilt võib näha, et seda saab ka väga praktiliselt ära kasutada:).

DSC03582

 

Selline pildirohke postitus seekord saigi. Uute tegemiste/nägemisteni!

 

Ikka teie,

mw_logo_net_dark-bg

5 comments:

 1. Mütsid on tõesti toredad ja oled ikka kena hulga neid valmis teinud! Kindlasti on südantsoojendav sellises projektis osaleda.
  Minu poolt 5+ ka sinu abikaasale. Uskumatult lahe kingitus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oli tõesti väga mõnus anda väike panus üllale eesmärgile. Kindlasti tahan veel osaleda, siis aga juba kogemuse võrra rikkamana ja ehk ka produktiivsemana:).

   Ütlen mehe eest ka aitäh! See kingitus oli mulle endalegi väga suur üllatus, seda enam, et ma ju lõikelilli ei armasta (mul on õietolmu allergia), aga lilli tahaks ikkagi saada. Selliseid saada on aga eriti tore. Ta on mind sarnaste asjadega ennegi üllatanud:)

   Delete
 2. Nagu ma varemgi ütlesin, iga heategu on hea tegu, olgu ta suur või väike. Ja sinu panus on just see, mis muidu puudu oleks. Armsad pisimütsid :)

  ReplyDelete