Thursday, August 8, 2013

Kiirete aegade kiired tegemised

Tere!

Piinlikusega pean tunnistama, et järjekordselt on möödunud ilmatuma aja ja mina pole jälle blogisse kirjutama jõudnud. Vahest ma ei saa ise kaa aru, kuhu küll mu aeg lendab. Alles see suvi algas ja juba on see läbi saamas. No igatahes meie jaoks, sest esmaspäevast hakkab minul kool ja teisipäevast poistel. Mis omakorda tähendab, et aega käsitöö jaoks jääb ilmselt veel vähemaks. Kahjuks. Kuid ma püüan hetkel ära teha nii palju kui võimalik.

Nagu ikka- blogisse jõuab asju esitlemiseks kordades vähem kui neid tegelikult valminud on. Põhjus on aga väga tobe - mu vana arvuti läks katki ja minu uuele arvutile ei sobi fotoka kaardilugeja. Kellel õunake, see teab et sellele igast lisavidinaid saada pole päris nii lihtne kui pc-le. Ja rääkimata sellest, et ma tellisin 2 korda vale juhtme. Lõpuks tellisin eraldi kaardilugeja, nii et nüüd võin südamerahuga 16. erinevat kaarti kasutada ja kõikidelt info arvutisse saada :D .  Kuidas see aga piltide vähesusse puutub? Lihtsalt fotoka kaart on samuti ju limiteeritud mahuga ja selle asemel, et oma käsitöölisi saavutusi üles jäädvustada, otsustasin kasutada pildiruumi peremälestuste jäädvustamiseks.

Aga aitab nüüd lobast. Nii palju kui neid asju nüüd jäärdvustatud on, nii palju neid ka üles panen. Siit need tulevad.


 Rahvuslikes toonides müts on tehtud selle õpetuse järgi. Muud mütsid on omalooming.


Sipelgapesa rühmale sobilik mälestusalbum, kus kõigi laste käejäljed sees. Meie pere traditsiooniline lasteaia lõpetamise kink :).
See nädal valmis 2 kaisulooma. Tõele au andes on neid valminud juba kokku 5, kuid kevadel valminud printsess ja tigedad linnud pole siiani pildile pääsenud. Lähipäevil saab valmis ka kolmas kaisuloom. Kingituseks naabrilastele.

Lõngaks on Rowan Cotton ja mingi tundmatu kollane lõng.
Juhendi leiate Lilleliisi kodulehelt. Taaskord pean jagama vaid kiidusõnu juhendi osas!Aga selline kiire kokkuvõte saigi siis seekord. Viimistlemist ootavad 2 mütsi, üks kaisukas ja minu kamspun. Ma loodan, et suudan need pühapäevaksvalmis saada, sest uuest nädalast hakkab kiire kool-töö-inimese elu.
Päikeselist suvejätku teile kõigile!


5 comments:

 1. Sinulikult vahvad ja kaunid tegemised jälle! Jään järgmisi postitusi ootama.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh, Helen! Järgmine postitus võtab aega, sest tegemisi on rohkem kui ööpäevas tunde, kahjuks.

   Delete
 2. See postitus ju lausa kubiseb ilusatest asjadest!
  Ja tänusõnad positiivse tagasiside eest õpetuse koha pealt :)

  Tervitades,
  Mari-Liis

  ReplyDelete