Sunday, January 26, 2014

Hiired, mõmmid ja kollane mütsike

Tere taas!

Mõni aeg tagasi sündis minu koolikaaslasele imearmas pisike printsess. Otsustasin, et teen talle väikese kingituse. Alguses oli vaid plaan mütsike ja papud teha, aga siis tuli idee teha veel üks mänguasi.

Baleriinist hiireke valmis Lilleliisi õpetuse järgi. Nagu ikka - väga hea juhend, soovitan!
Lõngaks oli seekord Novita Miami ja heegelnõelaks nr 3,5.Müts ja sokid on omalooming ja valminud lõngast Drops Alpaca (kahekordselt võetud). Heegelnõel ja vardad nr 3,5.


Kingituse omanik.Kui juba heegelnõel soojaks oli aetud, võtsin kätte ja tegin veel ühe kaisuka. Artur omastas selle ära enne kui see veel valmiski oli :D . Kuna piltide tegemisega tiba kiire, siis täna ei õnnestunud õhtupimeduses häid pilte saada. Aga mingi aimdus siiski mõmmist tekib, eks? 
Pean mainima, et sellega ma tegelikult lõpuni rahule ei jäänudki. Ja juhend ei ole selles süüdi, vaid minu oskamatus. Igatahes pusisin päris pikalt jalgade kallal, enne kui sain need enamvähem sobivalt paika. Ütleme nii, et arenemisruumi mul veel on :) . 


Juhendiks taaskord Lilleliisi juhend: Mõmmi. Lõngaks Drops Lima ja heegelnõel nr 3,5 (takkajärgi tarkusena - oleks pidanud pool numbrit väiksem olema, oleks tulemus ühtlasem ja parem tulnud).


Seekord siis sellised tegemised. 
Ilusat talve teile kõigile ja katsuge ikka vahepeal käsi puhata ning talverõõme nautida!


10 comments:

 1. Kui tubli inimene teeb, siis on kõik kaunis! Aitäh sulle!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh sulle heade juhendite eest! Sellise abil on kohe lust heegeldada :)

   Delete
 2. Väga armsad tööd! Ja see mõmmi on ju ka igati vahva härrasmees, saan täitsa aru, miks laps selle kohe ära ajas.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, tegelikult tuli see ikkagi väga lahe välja. Lihtsalt mu oma kriitikameel on liiga kõrgelt arenenud ja püüan alati täiuslikust taga. Samas, lapse silmi vaadates- tema näeb vaid ühte imearmast uut sõpra, kellega hommikuti koos putru süüa ja "käsikäes" lasteaeda minna.

   Delete
 3. Toredad kingitused, nii ilmekad kaisuloomad!

  ReplyDelete